Ofertă acceptată Cumpărare directă

TAMPLARIE P.V.C.

Număr anunț
DA22780237
Autoritate contractantă
ARHIVA NATIONALA DE FILME (CUI 18119242)
Furnizor / câștigător
ALMAR DOORS DESIGN SRL (CUI 27798231)
Cod CPV
45421000-4 · Lucrari de tamplarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.239,20 RON
Valoare atribuită
5.239,20 RON
Data publicării
08.04.2019 14:09
Termen limită
13.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 08:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.239,20 RON

din 5.239,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.