Ofertă acceptată Cumpărare directă

MODULE LOG. 20 E-S 24 VDC.

Număr anunț
DA22778164
Autoritate contractantă
GOSPODARIE COMUNALA S.A. (CUI 8574327)
Furnizor / câștigător
"TC 3" SRL (CUI 12951417)
Cod CPV
48921000-0 · Sisteme de automatizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.993,84 RON
Valoare atribuită
1.993,84 RON
Data publicării
08.04.2019 12:38
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 11:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.993,84 RON

din 1.993,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.