Ofertă acceptată Cumpărare directă

SET 25BUC PAHAR 25CL FLORI

Număr anunț
DA40752360
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01812 (CUI 24352365)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39221000-7 · Echipament de bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
59,40 RON
Valoare atribuită
59,40 RON
Data publicării
02.07.2026 14:39
Termen limită
07.07.2026 17:00
Data finalizării
02.07.2026 14:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

59,40 RON

din 59,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.