Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ALCOOL SANITAR 70% / SPIRT 500 ml AVIZ BIOCIDE MS TIP 1 SI 2 / CALITATE DE TOP
- Număr anunț
- DA40749958
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Caritas- Rosiorii de Vede (CUI 4568004)
- Furnizor / câștigător
- NOVA FIT 2000 SRL (CUI RO15178082)
- Cod CPV
- 44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.388 RON
- Valoare atribuită
- 2.388 RON
- Data publicării
- 02.07.2026 12:36
- Termen limită
- 07.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.07.2026 08:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.388 RON
din 2.388 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro