Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de verificare si de intretinere stingatoare tip G2

Număr anunț
DA22788091
Autoritate contractantă
SCOALA PROFESIONALA GERMANA KRONSTADT (CUI 31616206)
Furnizor / câștigător
TEHNOSTING ECHIPAMENTE SRL (CUI RO14552307)
Cod CPV
35111000-5 · Echipament de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
236 RON
Valoare atribuită
236 RON
Data publicării
09.04.2019 11:35
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 13:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

236 RON

din 236 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.