Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de colectare a deseurilor dispersate

Număr anunț
DA22784399
Autoritate contractantă
COMUNA GANEASA (CUI 4364411)
Furnizor / câștigător
LUCA STEFAN VASILE SRL (CUI RO35946037)
Cod CPV
90511300-5 · Servicii de colectare a deseurilor dispersate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
99.580 RON
Valoare atribuită
99.580 RON
Data publicării
09.04.2019 09:13
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 15:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

99.580 RON

din 99.580 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.