Ofertă acceptată Cumpărare directă

Transport persoane

Număr anunț
DA22777041
Autoritate contractantă
SC. GIM. ORBAN BALAZS ODORHEI (CUI 13332451)
Furnizor / câștigător
VANDOR TRANS TOURS SRL (CUI RO14581760)
Cod CPV
60100000-9 · Servicii de transport rutier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
333,32 RON
Valoare atribuită
333,32 RON
Data publicării
08.04.2019 11:58
Termen limită
13.04.2019 17:00
Data finalizării
08.04.2019 12:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

333,32 RON

din 333,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.