Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 3,3% sub estimat
Servicii de verificare P.T. la cerintele A4,B2,D
- Număr anunț
- DA22777462
- Autoritate contractantă
- Comuna Racsa (CUI 27005719)
- Furnizor / câștigător
- HIPOLIT CONSTRUCT PROIECT S.R.L. (CUI 35364837)
- Cod CPV
- 71328000-3 · Servicii de verificare a proiectelor de structuri portante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60.000 RON
- Valoare atribuită
- 58.000 RON 3,3% sub estimat
- Data publicării
- 08.04.2019 12:14
- Termen limită
- 14.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.04.2019 10:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
58.000 RON
din 60.000 RON estimat
3,3%
Adjudecat la 96,7% din estimat · economie 2.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.