Ofertă acceptată Cumpărare directă

COPII XEROX

Număr anunț
DA22784634
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GRUMAZESTI (CUI 17145545)
Furnizor / câștigător
Fundatia de Dezvoltare Locala Speranta-Activitate Economica (CUI RO25137985)
Cod CPV
79521000-2 · Servicii de fotocopiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47,50 RON
Valoare atribuită
47,50 RON
Data publicării
09.04.2019 09:23
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 09:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47,50 RON

din 47,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.