Ofertă acceptată Cumpărare directă

hartie si materiale de birotica

Număr anunț
DA22783932
Autoritate contractantă
COMUNA IBANESTI (CONSILIUL LOCAL) (CUI 3372165)
Furnizor / câștigător
DIMI SRL (CUI RO14192011)
Cod CPV
79811000-2 · Servicii de tipografie digitala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
630,34 RON
Valoare atribuită
630,34 RON
Data publicării
09.04.2019 08:50
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 12:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

630,34 RON

din 630,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.