Acasă · Licitații
· Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ANAEROTEST FOR MICROBIOLOGY 50 STRIPS
- Număr anunț
- DA22783272
- Autoritate contractantă
- AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
- Furnizor / câștigător
- MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
- Cod CPV
- 38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 102,75 RON
- Valoare atribuită
- 102,75 RON
- Data publicării
- 09.04.2019 08:01
- Termen limită
- 14.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.04.2019 13:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
102,75 RON
din 102,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro