Ofertă acceptată Cumpărare directă

Registru- O

Număr anunț
DA22784773
Autoritate contractantă
ECOAQUA SA (CUI RO16730672)
Furnizor / câștigător
PAL GRAFIC 96 SRL (CUI RO6713593)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268 RON
Valoare atribuită
268 RON
Data publicării
09.04.2019 09:28
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 09:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

268 RON

din 268 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.