Ofertă refuzată Cumpărare directă

Apa naturala de izvor in bidon 19L;

Număr anunț
DA22759211
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ARMONIA (CUI 29344312)
Furnizor / câștigător
CUMPANA 1993 SRL (CUI RO4264242)
Cod CPV
15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
77,10 RON
Valoare finală
77,10 RON
Data publicării
04.04.2019 13:54
Termen limită
09.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.