Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dulapi si grinzi

Număr anunț
DA22798230
Autoritate contractantă
ORASUL PETRILA (CUI 4375097)
Furnizor / câștigător
IULIAN TRANSFOR SRL (CUI RO28125640)
Cod CPV
03410000-7 · Lemn (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.610 RON
Valoare atribuită
1.610 RON
Data publicării
10.04.2019 11:08
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.610 RON

din 1.610 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.