Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FURNIZARE ARBORI ȘI ARBUȘTI ORNAMENTALI
- Număr anunț
- DA22793415
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL SUCEAVA (CUI 4244792)
- Furnizor / câștigător
- ARTPEISAJ SRL (CUI RO16082864)
- Cod CPV
- 03441000-3 · Plante, ierburi, muschi sau licheni ornamentali (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.994 RON
- Valoare atribuită
- 35.754 RON
- Data publicării
- 09.04.2019 15:44
- Termen limită
- 14.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2019 14:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
35.754 RON
din 34.994 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro