Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii software pentru echipamentele aflate in dotarea Casei Judetene de Pensii Timis.

Număr anunț
DA22791118
Autoritate contractantă
Casa Judeteana de Pensii Timis (CUI 13612095)
Furnizor / câștigător
ITPS SRL (CUI RO17236996)
Cod CPV
50312310-1 · Intretinerea echipamentului de retea de date (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.720 RON
Valoare atribuită
13.720 RON
Data publicării
09.04.2019 13:43
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 15:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.720 RON

din 13.720 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.