Ofertă refuzată Cumpărare directă

PESTE

Număr anunț
DA22743416
Autoritate contractantă
Comuna Albota (CUI 4122159)
Furnizor / câștigător
RONA BUSINESS COMPANY SRL (CUI 32229070)
Cod CPV
03311000-2 · Pesti (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.500 RON
Valoare finală
21.500 RON
Data publicării
03.04.2019 10:38
Data finalizării
10.04.2019 14:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.