Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET DIVERSE MATERIALE PENTRU UM01227, CF ANUNT ADV1065931

Număr anunț
DA22794737
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01227 Constanta (CUI 4300655)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
44191400-9 · Placi fibrolemnoase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.744,20 RON
Valoare atribuită
1.744,20 RON
Data publicării
10.04.2019 08:40
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 08:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.744,20 RON

din 1.744,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.