Ofertă acceptată Cumpărare directă

Distrugator documente 14 coli Peach - 1 buc

Număr anunț
DA22792088
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE ADMINISTRARE A DRUMURILOR SI PODURILOR IASI (CUI 14009336)
Furnizor / câștigător
TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI RO31094773)
Cod CPV
30191400-8 · Dispozitiv de distrugere a documentelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
759 RON
Valoare atribuită
759 RON
Data publicării
09.04.2019 14:27
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 14:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

759 RON

din 759 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.