Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 22,0% sub estimat
Chitantiere autocopiative 2ex.
- Număr anunț
- DA22784173
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI HARGHITA (CUI 4245470)
- Furnizor / câștigător
- F & F INTERNATIONAL SRL (CUI RO2973264)
- Cod CPV
- 22814000-9 · Chitantiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 730,50 RON
- Valoare atribuită
- 570 RON 22,0% sub estimat
- Data publicării
- 09.04.2019 09:03
- Termen limită
- 14.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2019 08:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
570 RON
din 730,50 RON estimat
22,0%
Adjudecat la 78,0% din estimat · economie 160,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.