Ofertă acceptată Cumpărare directă

Truse sanitare auto

Număr anunț
DA22795262
Autoritate contractantă
OFICIUL NATIONAL PENTRU JOCURI DE NOROC (CUI 31717537)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
Cod CPV
33141623-3 · Truse de prim ajutor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
829 RON
Valoare atribuită
829 RON
Data publicării
10.04.2019 09:04
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 09:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

829 RON

din 829 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.