Ofertă refuzată Cumpărare directă

MICROPERFUZOR MICROPERFUZOARE TIP FLUTURAS - 21G

Număr anunț
DA22795117
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE CLUJ (CUI 4485715)
Furnizor / câștigător
GLOBAL EQUIPMENTS SRL (CUI RO26486690)
Cod CPV
33141300-3 · Dispozitive de punctie venoasa si de prelevare de sange (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
256 RON
Valoare finală
256 RON
Data publicării
10.04.2019 08:57
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 10:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.