Ofertă acceptată Cumpărare directă

SET CLISMA UNICA FOLOSINTA IRIGATOR UF / Enema Set / Clisma Bag

Număr anunț
DA22789732
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE BISERICANI (CUI 2613095)
Furnizor / câștigător
NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI RO27451231)
Cod CPV
33141642-2 · Accesorii de drenaj (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
123,60 RON
Valoare atribuită
123,60 RON
Data publicării
09.04.2019 12:42
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 10:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

123,60 RON

din 123,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.