- Număr anunț
- DA22776777
- Autoritate contractantă
- Liceul de Arte Plastice Nicolae Tonitza (CUI 4266715)
- Furnizor / câștigător
- MARIN C. GHEORGHE,, COMERT CU LUT,, (CUI 21151308)
- Cod CPV
- 14221000-6 · Argila (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 08.04.2019 11:48
- Termen limită
- 14.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2019 07:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.500 RON
din 2.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro