Ofertă acceptată Cumpărare directă

smantana galetuta 12% 900g

Număr anunț
DA22791149
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VÂRSTNICE (CUI 4331244)
Furnizor / câștigător
STAR COMPANY SRL (CUI RO7504242)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75,81 RON
Valoare atribuită
75,81 RON
Data publicării
09.04.2019 13:44
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 14:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

75,81 RON

din 75,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.