Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet carne si produse din carne
- Număr anunț
- DA22793508
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
- Furnizor / câștigător
- ELIT SRL (CUI RO14444712)
- Cod CPV
- 15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.074,90 RON
- Valoare atribuită
- 1.074,90 RON
- Data publicării
- 09.04.2019 15:51
- Termen limită
- 14.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2019 07:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.074,90 RON
din 1.074,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro