Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARNE DE MIEL PROASPATA pentru DGASPC TIMIS

Număr anunț
DA22791726
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
Furnizor / câștigător
ROMICS SRL (CUI RO3286722)
Cod CPV
15115100-8 · Carne de miel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.920,50 RON
Valoare atribuită
14.920,50 RON
Data publicării
09.04.2019 14:10
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 15:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.920,50 RON

din 14.920,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.