Ofertă acceptată Cumpărare directă

alimente

Număr anunț
DA22796493
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI (CUI 4298008)
Furnizor / câștigător
PACO PROD SERV SRL (CUI RO8017008)
Cod CPV
15310000-4 · Cartofi si produse pe baza de cartofi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
226,85 RON
Valoare atribuită
226,85 RON
Data publicării
10.04.2019 09:59
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 13:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

226,85 RON

din 226,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.