Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 13,6% sub estimat
Paine alba batuta ( coapta in cuptor de caramida ), Prajitura Albinita 180 gr
- Număr anunț
- DA22794757
- Autoritate contractantă
- Colegiul Economic "Iulian Pop (CUI 4722480)
- Furnizor / câștigător
- ONCOS PROD SRL (CUI RO15111694)
- Cod CPV
- 15811100-7 · Paine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 247,20 RON
- Valoare atribuită
- 213,60 RON 13,6% sub estimat
- Data publicării
- 10.04.2019 08:41
- Termen limită
- 15.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2019 13:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
213,60 RON
din 247,20 RON estimat
13,6%
Adjudecat la 86,4% din estimat · economie 33,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.