Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ALIMENTE DE BAZA

Număr anunț
DA22780167
Autoritate contractantă
SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX "SF. GHEORGHE" Roman (CUI 17598090)
Furnizor / câștigător
ROCNA SRL (CUI RO5785567)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.092,92 RON
Valoare atribuită
3.092,92 RON
Data publicării
08.04.2019 14:06
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 10:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.092,92 RON

din 3.092,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.