Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VERIFICARE INSTALATIE DE INCALZIRE -CENTRALA TERMICA
- Număr anunț
- DA22798482
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "SAVA BRANCOVICI (CUI 3519070)
- Furnizor / câștigător
- MARION LIPOVA SRL (CUI RO24177469)
- Cod CPV
- 71631100-1 · Servicii de inspectie a utilajelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 750 RON
- Valoare atribuită
- 750 RON
- Data publicării
- 10.04.2019 11:18
- Termen limită
- 15.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2019 14:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
750 RON
din 750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro