Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Chiurete dermatologice din inox, pentru tesutui moi, semi-taioase, 2 / 3 / 4 / 5 / 7 mm, u.f
- Număr anunț
- DA22792358
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
- Furnizor / câștigător
- VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
- Cod CPV
- 33169000-2 · Instrumente chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 953,60 RON
- Valoare atribuită
- 953,60 RON
- Data publicării
- 09.04.2019 14:41
- Termen limită
- 14.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2019 07:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
953,60 RON
din 953,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro