Ofertă acceptată Cumpărare directă

MASINA TUNS GAZONUL

Număr anunț
DA22792191
Autoritate contractantă
JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
16311000-8 · Masini de tuns iarba (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
587,39 RON
Valoare atribuită
587,39 RON
Data publicării
09.04.2019 14:33
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 14:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

587,39 RON

din 587,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.