Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MASA STUDIO UNIVERSAL MODEL01A
- Număr anunț
- DA22784223
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala nr.1 Vârsolt (CUI 21638410)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.648 RON
- Valoare atribuită
- 4.648 RON
- Data publicării
- 09.04.2019 09:06
- Termen limită
- 14.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2019 09:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.648 RON
din 4.648 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro