Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de împădurire în U.P. II Sterpu – Clăbucet respectiv U.P. III Iaru – Conţu
- Număr anunț
- DA22763337
- Autoritate contractantă
- Regia Publica Locala Ocolul Silvic Talmaciu R.A. (CUI 22140498)
- Furnizor / câștigător
- CEMBRA SRL (CUI RO23022890)
- Cod CPV
- 77231600-4 · Servicii de impadurire (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 107.102 RON
- Valoare atribuită
- 107.102 RON
- Data publicării
- 05.04.2019 09:06
- Termen limită
- 13.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2019 10:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
107.102 RON
din 107.102 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro