Ofertă acceptată Cumpărare directă

Manusi menaj

Număr anunț
DA22795391
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "MIHAI VITEAZU (CUI 4375275)
Furnizor / câștigător
TORA PRINT SRL (CUI RO23265350)
Cod CPV
18424300-0 · Manusi de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38,60 RON
Valoare atribuită
38,60 RON
Data publicării
10.04.2019 09:11
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 09:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38,60 RON

din 38,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.