Ofertă acceptată Cumpărare directă

Camp operator steril

Număr anunț
DA22794629
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
Furnizor / câștigător
CRISMED SRL (CUI RO17750635)
Cod CPV
39518200-8 · Cearsafuri pentru sali de operatie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.920 RON
Valoare atribuită
5.920 RON
Data publicării
10.04.2019 08:32
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 13:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.920 RON

din 5.920 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.