Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asistenta de specialitate pentru com. Timisesti, jud. Neamt

Număr anunț
DA22791772
Autoritate contractantă
COMUNA TIMISESTI (CUI 2614252)
Furnizor / câștigător
CHIŢEI C. PAULA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 36449265)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
09.04.2019 14:12
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 11:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.