Acasă · Licitații
· Imbracaminte de uz profesional, imbracaminte speciala de lucru si accesorii (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Vesta reflectorizanta personalizata, cf. model furnizat de beneficiar
- Număr anunț
- DA22790794
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI TIMISOARA (CUI 38053878)
- Furnizor / câștigător
- PRINT 84 SRL (CUI RO26821816)
- Cod CPV
- 18100000-0 · Imbracaminte de uz profesional, imbracaminte speciala de lucru si accesorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 432 RON
- Valoare atribuită
- 432 RON
- Data publicării
- 09.04.2019 13:30
- Termen limită
- 14.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.04.2019 15:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
432 RON
din 432 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro