Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,3% sub estimat
KIT CAMERA IMPLANTABILA TITAN - PORT ACCES Ac punctie biopsie mamara 14G / 16G
- Număr anunț
- DA22784252
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 0521 BUCURESTI (CUI 8372077)
- Furnizor / câștigător
- TRANS-MENTOR SRL (CUI 18284932)
- Cod CPV
- 33184100-4 · Implanturi chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.784 RON
- Valoare atribuită
- 1.761 RON 1,3% sub estimat
- Data publicării
- 09.04.2019 09:07
- Termen limită
- 14.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2019 10:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.761 RON
din 1.784 RON estimat
1,3%
Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 23 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.