Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie flipchart 70 x 100

Număr anunț
DA22795551
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA JIMBOLIA (CUI 29084743)
Furnizor / câștigător
GRUP PETROS SRL (CUI RO24673675)
Cod CPV
30197621-5 · Bloc de hartie pentru flipchart (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
76,20 RON
Valoare atribuită
76,20 RON
Data publicării
10.04.2019 09:18
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 09:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

76,20 RON

din 76,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.