Acasă · Licitații
· Oculare, condensoare, colectoare, tuburi, masute portobiect si huse de protectie pentru microscop (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Invelitoare echipament husa camera 13x 244 cm
- Număr anunț
- DA22795343
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Louis Turcanu (CUI 4548538)
- Furnizor / câștigător
- ECOLAB SRL (CUI RO10543381)
- Cod CPV
- 38519600-2 · Oculare, condensoare, colectoare, tuburi, masute portobiect si huse de protectie pentru microscop (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 500 RON
- Valoare atribuită
- 500 RON
- Data publicării
- 10.04.2019 09:09
- Termen limită
- 15.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2019 11:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
500 RON
din 500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro