Ofertă acceptată Cumpărare directă

Saci menaj 120L, 10 buc/rola

Număr anunț
DA22795283
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "MIHAI VITEAZU (CUI 4375275)
Furnizor / câștigător
TORA PRINT SRL (CUI RO23265350)
Cod CPV
19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
154,50 RON
Valoare atribuită
154,50 RON
Data publicării
10.04.2019 09:06
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 09:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

154,50 RON

din 154,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.