Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 3,1% sub estimat
Consumabile medicale pentru uz curent
- Număr anunț
- DA22793477
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL " ANGHEL SALIGNY" FETESTI (CUI 4365220)
- Furnizor / câștigător
- VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
- Cod CPV
- 33198000-4 · Articole din hartie pentru spitale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.504 RON
- Valoare atribuită
- 1.457 RON 3,1% sub estimat
- Data publicării
- 09.04.2019 15:49
- Termen limită
- 15.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2019 09:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.457 RON
din 1.504 RON estimat
3,1%
Adjudecat la 96,9% din estimat · economie 47 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.