Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RECHIZITE
- Număr anunț
- DA22792951
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA CURTEA DE APEL GALATI (CUI 16760720)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
- Cod CPV
- 30190000-7 · Diverse masini, echipamente si accesorii de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 168,57 RON
- Valoare atribuită
- 168,57 RON
- Data publicării
- 09.04.2019 15:15
- Termen limită
- 14.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2019 15:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
168,57 RON
din 168,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro