Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hârtie xerox A4

Număr anunț
DA22792393
Autoritate contractantă
Agentia Judeteana Pentru Ocuparea Fortei De Munca Valcea (CUI 11342394)
Furnizor / câștigător
ROXI-COM SRL (CUI RO5446536)
Cod CPV
30197644-2 · Hartie xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
182,70 RON
Valoare atribuită
182,70 RON
Data publicării
09.04.2019 14:43
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 15:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

182,70 RON

din 182,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.