Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Refacere acoperis casa parohiala in loc. Osand
- Număr anunț
- DA22788638
- Autoritate contractantă
- COMUNA HUSASAU DE TINCA (CUI 4349020)
- Furnizor / câștigător
- ROXTINC S.R.L. (CUI 24080783)
- Cod CPV
- 45261900-3 · Lucrari de reparare si de intretinere de acoperisuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39.600 RON
- Valoare atribuită
- 39.600 RON
- Data publicării
- 09.04.2019 11:59
- Termen limită
- 14.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2019 11:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
39.600 RON
din 39.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro