Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitie materiale didactice

Număr anunț
DA22768019
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ION BOJOI (CUI 29146170)
Furnizor / câștigător
PROLIBRIS-BT SRL (CUI RO12931487)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
932,18 RON
Valoare finală
932,18 RON
Data publicării
05.04.2019 12:22
Termen limită
10.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.