Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Studiu de fezabilitate Retea distributie gaze naturale Com. Gavanesti
- Număr anunț
- DA22791996
- Autoritate contractantă
- COMUNA GAVANESTI (CUI 16607654)
- Furnizor / câștigător
- RO 18534842 VINCOS GAZ S.R.L.
- Cod CPV
- 71322200-3 · Servicii de proiectare a conductelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 110.000,03 RON
- Valoare atribuită
- 110.000,03 RON
- Data publicării
- 09.04.2019 14:23
- Termen limită
- 14.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2019 10:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
110.000,03 RON
din 110.000,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro