Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet carti conform ADV1070428

Număr anunț
DA22794406
Autoritate contractantă
Curtea de Apel Târgu-Mureş (CUI 17688240)
Furnizor / câștigător
GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
925,77 RON
Valoare atribuită
925,77 RON
Data publicării
10.04.2019 08:16
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 11:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

925,77 RON

din 925,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.